Noční soutěž Svatá Maří

Poslední srpnová sobota patří již tradičně noční hasičské soutěží ve Svaté Maří. Tato soutěž je zařazena do seriálu Podboubínské hasičské ligy. Tudíž sbírat body vyrazila všechna naše dospělá družstva. Jako vždy se sjel velký počet družstev. Jako první vyrazili na start kluci. První desítka týmů se potýkala se špatně funkčním pravým terčem. Bohužel i naši kluci. Krásně rozběhnutý útok skončil díky tomuto s časem nástřiku pravého proudu 38,65 s. Levý proud atakoval ve 20 vteřinách. V průběhu soutěže na základě stížností závodníků byl terč seřízen a zbytek týmů byl ve výhodě. Pro náš tým to bylo bohužel až 14. místo. Reputaci vylepšila naše děvčata z týmu B, která vybojovala 1. místo s časem 24,30 s. Tým A skončil na místě čtvrtém s časem 26,75 s. Co se nepovedlo na bojišti, povedlo se mimo něj. Kluci utužovali partu do ranních hodin a holky je v tom nenechaly. A to je také hodně důležité.

Příští týden dospěláci vyrazí na soutěž do Bohumilic, dětská družstva mají ještě pauzu.