Sekce: Zásahová jednotka

Dvojitý zásah

Naši hasiči si včera připsali hned dva zásahy a to dokonce na Horské Kvildě. Pod vedením velitele Míry zakročili proti nebezpečnému hmyzu a hned potom zkrotili požár chaty. Co se všechno stalo si prohlédněte v naší fotogalerii.

Přejeme Zuzce a Pepovi hodně štěstí, lásky a spokojenosti na společné cestě životem.

Noční výjezd

Ve 3.59 byla naše jednotka povolána k zásahu. Padlý strom na komunikaci Vrbice – Zálesí. Pár drobných řezů motorovou pilou, aby během několika minut byla komunikace znovu průjezdná. Malý takřka zanedbatelný zásah, ale i pro takové jsme tady.

Na přání paní Merašické, která po náročné noční směně uvízla kvůli padlému stromu, uveřejňujeme její poděkování členům zásahové jednotky, kteří byli během několika minut na místě: “Moc vám děkuji, obdivuji vaši rychlost a ochotu pomoci komukoliv v kteroukoliv denní nebo noční dobu”.