Masopust 2022

V sobotu ráno se sešli v hasičské zbrojnici hasiči a jejich příznivci, aby po roční pauze vyrazili do masopustního průvodu. Sešli se v počtu 27 krásných masek a v doprovodu harmoniky Viktora Mráze a bubínku Josefa Mráze vyrazili do „ulic“ Vacova, Miřetic a Vlkonic.
Počasí bylo chladné, ale nebránilo dobré náladě. Všichni byli rádi, že se po tak dlouhé době covidových omezení sešli a mohli se veselit. V domácnostech byli vřele přijati a čekalo na ně bohaté pohoštění, ať už sladké, slané, pečené, smažené a samozřejmě i tekuté všeho druhu.
Ze slov zúčastněných zaznělo, že to byl prima den, a tak budeme doufat, že už se život vrátí do normálu a takovýchto hezkých zážitků budeme mít spoustu.
Další v plánu máme Hasičský josefovský ples, který se bude konat v sobotu 19. března v Obecním sále ve Vacově od 20 hodin. K tanci a poslechu zahraje kapela Scéna. Předprodej vstupenek v podnikové prodejně Pekárny Vacov.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *