Memoriál Ivana Ketzera

V páteční podvečer se na fotbalovém hřišti sešly dva týmy. A to fotbalisté a hasiči, aby poměřili své síly, nejdříve fotbalem a pak hasičským útokem. Jako v minulých letech toto soutěžení bylo nazváno “Memoriálem Ivana Ketzera”, který měl srdce hlavně fotbalové, ale fandil i hasičům. Čestného výkopu se ujala manželka paní Blanka Ketzerová se svým vnukem Kubíčkem. A pak to vypuklo. Zápas byl celkem vyrovnaný, na vše pečlivě a nekompromisně dohlížel rozhodčí Fanda Čtvrtník. Bohužel nepřálo počasí. V druhém poločase začalo pršet a zápas se dohrával za velkého deště s blesky nad hlavou. Výsledek byl 4 : 3 pro fotbalisty, k požárnímu útoku díky vydatnému dešti už bohužel nedošlo. Hasiči by určitě oplatili svou fotbalovou prohru. Po skončení zápasu jsme všichni společně poseděli.

Budeme doufat, že se Memoriál odehraje i příští rok a budeme moci opět připomenout jméno skvělého člověka jako byl pan Ivan Ketzer.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *