Dětský den v Hoslovickém mlýně

Sobotní den byl pro vacovské hasiče dnem plným aktivit. Začalo to ráno výjezdem jednotky k technickému zásahu. Hned poté, co se vrátili zpět na stanici, vyrazila parta kluků do Hoslovic, kde Muzeum středního Pootaví Strakonice a Vodní mlýn Hoslovice pořádali Dětský den. Byli jsme požádáni, zda bychom tento den zpestřili ukázkou naší zásahové Tatry.Děti si měly možnost prohlédnout technické vybavení zásahového vozidla, viděly, v jakém oblečení a obutí může hasič vyrazit k zásahu, jak a kdy se používá dýchací technika a vyzkoušely si, jak se v takovém autě sedí.Organizátory byl den moc hezky připravený a věříme, že i my jsme ho s naší ukázkou užitečně zpestřili. Stanoviště vacovských hasičů navštívilo spoustu dětí i dospělých. Klukům patří poděkování, že této akci věnovali téměř celý víkendový den.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *