Hasičský den a noc

Jak již bylo zmíněno, v Dolanech patřil sobotní den hasičům. V odpoledních hodinách po dětech přišli na řadu dospělí – soutěž zařazena do Šumavské hasičské ligy. Z Vacova vyrazili poměřit síly holky i kluci. Děvčata i zde pokračují ve svých dobrých výsledcích a odváží si druhé místo ze 4 týmů s časem 23,79 s. Kluci odváží místo páté, z deseti zúčastněných týmů za čas 23,56 s.

Večer obě družstva odjíždí na noční soutěž do Svaté Maří. Tato již tradiční noční soutěž je zařazena do Podboubínské hasičské ligy. Soutěž v kategorii žen se zde netradičně běhá na 3 hadice B, což děvčata neměla natrénováno a navíc se této soutěže nemohla zúčastnit košařka, tak si na tuto pozici půjčovaly hasičku ze Žihobec, za což moc děkují. I tak vybojovaly krásné 2. místo ze sedmi týdnů. Kluci si odváží 8. místo ze třinácti soutěžních týmů s časem 25,45 s. Po skončení soutěže byl odpálen již tradiční, krásný ohňostroj a pokračovala after párty. Za týden se družstva vydají do Bohumilic.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *