Soutěž Bohumilice

Sobotní odpoledne patřilo v Bohumilicíh Podboubínské hasičské lize, která jde pomalu a jistě již do finále. Z Vacova odjela poměřit síly 2 družstva žen a družstvo mužů.

Družstvo žen s označením “B” si svým útokem pojistilo průběžné vedení v lize. Holky si s časem 20,07 s opět odváží 2. místo z 10 soutěžních týmů. O dvě místa za nimi, tedy 4. místo s časem 23,29 si odváží družstvo žen s označením “A”. Kluci za čas 24,55 s berou 7. místo ze 12 týmů.

A jak to celkově dopadne se dozvíme již příští víkend, neboť v sobotu na dráze v Radhosticích proběhne poslední soutěž ligy a zároveň celkové vyhlášení. Tak držme palce, ať se to všem vacovským týmům povede co nejlépe.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *