Drakiáda

Sice už máme po soutěžní sezóně, ale nic nebrání tomu, abychom se scházeli s dětmi dál, třeba za zábavou.  Proto jsme včera pro ně uspořádali drakiádu. Ač to dopoledne příliš nadějně nevypadalo a nepohnul se ani lísteček, v poledne nám začalo počasí přát a ve 14 hodin, kdy jsme se sešli, foukalo přesně tak, jak jsme potřebovali. Rodiče dětem pomohli a během chvíle létalo nad hlavami spousta draků a ty přilákaly i ostatní děti, které se k našim hasičům připojily. Když jsme draky vrátili zpátky k zemi, čekal nás ještě překážkový běh. A tak si všechny přítomné děti vyzkoušely, jak musí hasič podlézt, přelézt, přeskočit, balancovat. Pak stříleli prakem na balonky, dětskou pistolí na plechovky a nakonec si vybarvily sádrový odlitek dle svého výběru. A protože nám po takovéto pohybové aktivitě vyhládlo, zakončili jsme hezké odpoledne malým občerstvením. 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *