Anketa Dobrovolní hasiči roku – HLASOVÁNÍ

Anketa Dobrovolní hasiči roku

Ve středu 15. září v 10 hodin vyhlásila odborná porota nominované jednotky a sbory dobrovolných hasičů, které díky své činnosti postoupili do finále 12. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2022. Do této ankety byl přihlášen i náš sbor. S hrdostí oznamujeme, že náš sbor se za svou činnost může díky výběru poroty pyšnit oceněním Hasičský sbor dobrovolných hasičů roku 2022.
Děkujeme všem členům sboru, díky jejichž práci jsme toto ocenění získali.
Anketa Dobrovolný hasič roku probíhá ve dvou kolech, kde v prvním kole odborná porota vybere finalisty ankety. Ve druhém kole určí konečné pořadí veřejnost systémem online a SMS hlasování. Proto chceme poprosit všechny naše příznivce a návštěvníky našich stránek, kterým se naše činnost líbí, aby nás podpořili svými hlasy. Děkujeme.

Hlasovat je možné dvěma způsoby:

Pro náš sbor můžete ONLINE hlasovat zde

Hlasování prostřednictvím SMS zaslané na telefonní číslo 900 77 06

Pokud nám chcete poslat hlas pomocí SMS, pošlete zprávu ve tvaru:

HASICI SJZC5

na číslo:

900 77 06

Případně použijte QR kód pod článkem.

SMS zprávu můžete psát jak velkými, tak malými písmeny (bez diakritiky).
SMS zprávu odesílejte na telefonní číslo 900 77 06.
Cena SMS zprávy je 6,- Kč (vč. DPH).

Více o hlasování pomocí SMS se dozvíte zde

QR kód pro hlasovací SMS

Už jste viděli...?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *