Anketa Dobrovolní hasiči roku – HLASOVÁNÍ

Ve středu 15. září vyhlásila odborná porota finalisty kteří postoupili do finále 12. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2022. S hrdostí oznamujeme, že se náš sbor může díky práci našich členů a výběru poroty pyšnit oceněním Hasičský sbor dobrovolných hasičů roku 2022.

Nyní začíná druhé kolo, kde určí konečné pořadí veřejnost systémem online a SMS hlasování. Proto chceme poprosit všechny naše příznivce a návštěvníky našich stránek, kterým se naše činnost líbí, aby nás podpořili svými hlasy. Děkujeme.

Hlasovat lze dvěma způsoby:

online na stránce: www.adhr.cz/hlasovani-sbory

nebo prostřednictvím SMS

Pokud nám chcete poslat hlas pomocí SMS, pošlete zprávu ve tvaru:

HASICI SJZC5

na číslo:

900 77 06

Cena SMS zprávy je 6,- Kč (vč. DPH).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *