Mikulášský týden

Uplynulý víkend patřil ve Vacově Mikulášské pouti. Začali jsme již ve čtvrtek, kdy jsme pro nejmladší děti uspořádali Mikulášskou besídku. V sobotu jsme pořádali pouťovou taneční zábavu s legendární skupinou Labyrint. V podvečer jsme navštívili Medové údolí, kde naše čertovská družina pomáhala na Čertí stezce. V neděli dopoledne na novém náměstí probíhaly adventní trhy, kde naše milé hasičky již tradičně prodávaly medovinu a svařák. A jaká by to byla Mikulášská pouť, kdyby se na ní neobjevil Mikuláš, který si do party vzal anděla a několik čertů. Tento akční víkend jsme zakončili v pondělí, kdy nejen po Vacově, ale i v  přilehlých obcích vyrazila za rodinami s dětmi skupina 22 čertů s krásným Mikulášem a milým andělem.

Obrovské poděkování patří všem, kteří se na těchto akcemi náročných dnech podíleli.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *