Masopust 2023

I Vacovem prošel v sobotu masopustní průvod. Sešli jsme se ráno v hasičské zbrojnici a odtud vyrazilo 41 masek do průvodu obcí. Celý den nám profoukal, ale počasí naštěstí nevyplnilo svou předpověď o celodenním dešti. Se svou harmonikou nás doprovázel pan Viktor Mráz a asi poprvé v historii jsme měli další hudební doprovod, a to housle Lucky Uhlířové. Což byl krásný doprovod, a to nejen hudební. Své celodenní, náročné putování jsme zakončili večer v Restauraci U kostela, kde jsme se zdrželi do pozdních nočních hodin.

Děkujeme tímto všem hasičům, i občanům, kteří se k hasičům přidali do průvodu, velké poděkování patří Viktorovi a Lucce za hudební doprovod, protože bez hudby a zpěvu by to nešlo a v neposlední řadě mnohokrát děkujeme všem občanům, kteří nás očekávali a bohatě pohostili.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *