Český den proti rakovině

Ve středu 10. května se náš sbor již potřetí zapojil do celostátní charitativní akce Český den proti rakovině. Je to nejstarší veřejná sbírka v České republice, která se pravidelně koná od roku 1996. Výtěžek z letošního ročníku poputuje na pomoc při onkologické léčbě a výzkumu rakoviny průdušek a plic. Naše hasičky nabízely v tento deštivý den na prostranství nového náměstí a ve škole kytičku měsíčku lékařského, tentokrát s modrou stužkou. A kdo nás nepotkal, může si kytičku ještě zakoupit od čtvrtka do soboty v podnikové prodejně Pekárny Vacov. Minimální cena kytičky je 20,- Kč. Výtěžek ze sbírky budeme znát příští týden, tak tuto informaci doplníme o částku, kterou jsem ve Vacově vybraly.

Mnohokrát děkujeme všem, kteří s námi podpořili dobrou věc a přispěli do této sbírky.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *