Dětská soutěž ŠHL Horní Poříčí

Na sobotu 19. srpna byla plánovaná soutěž v Horním Poříčí. A tak se naše děti vydaly do okresu Strakonice vybojovat tolik potřebné body. Počasí bylo opravdu srpnové. Nejdříve svůj útok předvedla přípravka. Tentokrát jen jedna, ze Střelských Hoštic. Mladší děti se tentokrát vypravily pod vedením Vendy Gregrové a Michala Roučky, za což jim moc děkujeme. Děti předvedly velmi rychlý útok s časem 16,82 na pravém proudu a 17,69 na levém proudu. Bylo by to suverénně první místo. Ale…,  letos se prvně na soutěžích běželo dvoukolově. Kvůli druhému pokusu, který se nepovedl a byl z něj pokus neplatný, skončily na 2. místě. Krásné umístění, ale mohly zkusit, jak chutná vítězství. V kategorii starších se utkalo 5 družstev. První pokus našich se opozdil a skončil s časem 22,58. Na rozdíl od mladších dětí, těmto dětem druhý pokus pomohl a dokončily v čase 16,51. Řeklo by se, jak krásný čas to je, ale stačil na 3. místo. Starší děti dosahují opravdu krásných časů.

A kam za týden? Sjedeme jen kousek z kopce, do Dolan. Kde se koná předposlední soutěž letošní sezony. Takže třenice o body bude čím dál napínavější.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *