Soutěž Radhostice

V sobotu se naše družstva vypravila do Radhostic na poslední soutěž. Přálo jim nejen krásné, letní počasí, ale dařilo se i na dráze. Naše mladé holky s označením B skončily na 1. místě a po roce opět přivezly do Vacova obrovský putovní pohár, který tam loni vyhrály holky z áčka. Předvedly velmi krásný útok, oba proudy byly velmi vyrovnané, terče byly sestříknuty v časech 19,13 a 19,10. Takže 1. místo opravdu zasloužené. O krůček za nimi skončily holky z áčka s časem 19,48. Dařilo se i klukům, i když jejich čas stačil na 5. místo ze 14 týmů. Pravý proud sestřelen v čase 19,01, levý 19,61. Kluci se na poslední soutěží dostali pod 20 vteřin, z čehož měli obrovskou radost. Po skončení pokračovala venkovní párty, kterou si naše omladina podle vyprávění opravdu užila.A jak to všechno zamíchá s bodovým ohodnocením a jak letošní ročník dopadne se dozvíme příští sobotu ve Štítkově, kde proběhne celkové vyhlášení 10. ročníku Podboubínské hasičské ligy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *