Valná hromada sboru

Hned poté, co se nám soutěžáci vrátili z Hluboké jsme se sešli v obecním sále na valné hromadě sboru. Byli jsme poctěni návštěvou vzácných hostů, a to senátorem MUDr. Bc. Tomášem Fialou, MBA, starostou obce Františkem Čtvrtníkem DiS., zástupcem HZS Jihočeského kráje, vyšetřovatelem příčin požáru nprap. Mgr. Přemyslem Půbalem, Miroslavem Nagym, náčelníkem chemicko-technické služby ve výslužbě, zástupcem obecní rady a našimi sponzory. Moc rádi jsme přivítali našeho čestného člena, emeritního starostu obce Vacov, pana Miroslava Roučku. Schůze proběhla dle připraveného programu, vyslechli jsme zprávy o činnosti sboru, jednotky, soutěžních družstev, finanční zprávu, zprávu revizora, usnesení, odsouhlasili plány činnosti na rok 2024 a pokračovali volnou zábavou. Musíme zmínit, že dobrou večeří nás pohostil náš člen, Marek Mészáros, současný pronajímatel místní restaurace.