Soutěž o Hlubockého kapra

Poslední listopadovou sobotu se soutěžní družstva dospělých vydala do Hluboké nad Vltavou, kde se konala již tradiční soutěž v požárním sportu s názvem O Hlubockého kapra.

Počasí bylo už opravdu zimní, takže tam soutěžáci pořádně vymrzli, sněžilo, pršelo, foukalo a rtuť teploměru se nevyšplhala nad nulu. I přesto mladá děvčata s označením “B” vybojovala krásné druhé místo ze 14 týmů s výsledným časem 21,97 s. Stačilo opravdu málo a stály na stupni vítězů a odvážely si živého kapra, protože první místo jim uteklo jen o vlásek, vítězný tým z Budilova skončil s časem 21,74.s. Ženy z áčka skončily 6., s časem 25,62. Kluci měli útok pěkně rozběhnutý, ale problém na levém proudu je zpozdil a skončili na 14. místě z 20 zúčastněných týmů s časem 23,05.

A to byla definitivní tečka za soutěžní sezónou roku 2023. Zazimujeme nářadí, odvezeme mašiny na pravidelný servis a budeme se těšit na sezónu roku 2024.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *