Hasičský ples

Sobotní večer patřil hasičům. Jako každým rokem svým plesem uzavírali plesovou sezónu ve Vacově. Celým večerem nás již poněkolikáté provázela kapela Scéna ze Strakonic, která vtáhla na parket snad každého, kdo na ples přišel. Atmosféru rozparádili tak, že ve tři hodiny byl parket stále plný, a tak nám večer prodloužili téměř do čtyř hodin ranních. Moc děkujeme.

V úvodu jsme shlédli téměř profesionální taneční vystoupení mládežnických párů Tanečního klubu Torra z Písku, o půlnoci krásné půlnoční překvapení našich mladých hasiček, které svůj vstup zakončily tancem, kde vyzvaly na parket družstvo mladých kluků, na melodii z Hříšného tance. Dalším překvapením večera byl fotokoutek, kde se slečna fotografka nezastavila, zájemci stáli chvílemi ve frontě, aby se mohli s různými rekvizitami vyfotit. Nechyběly ani námi vyrobené rekvizity s hasičskou tématikou.

Ke každému plesu patří tombola. Díky našim sponzorům jsme ji i letos mohli připravit. V hlavní tombole jsme měli 15 hodnotných cen. Děkujeme tímto všem našim podporovatelům, že nás v tom ani letos nenechali a přispěli nám dle svých možností. Poděkování patří všem našim členům, co se na přípravě, samotné realizaci plesu a následnému úklidu podíleli. 

Perfektní zázemí jsme měli i ve “Skladu hasiv” u baru, za což děkujeme personálu Restaurace U Kostela. Až do ranních hodin měli plné ruce práce.

A pokud se vám na plese líbilo stejně jako nám, zapište si do diáře roku 2025  termín 15. března, to se totiž bude konat v pořadí již 18. hasičský ples.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *