Soutěž Budilov – děti

Sobota patřila v Budilově hasičům. Konala se zde již XX. soutěž o pohár starosty obce Bošice. Celý den provázelo letní počasí s vysokými teplotami. Vše začalo dopoledne, kdy změřila síly kategorie dětí. Vacov měl zastoupení ve všech kategoriích. Jako vždy začala přípravka. Celkem se utkala 4 družstva. Naše dětičky skončily na 2. místě. Svou úspěšnou premiéru zde měl teprve tříletý Jiřík Fuks. V kategorii dětí mladších se utkalo 7 družstev. Naše děti byly v oslabení. Prázdniny a dovolené nám dovolily postavit na start družstvo pouze o 5 dětech, museli jsme měnit i jejich posty. I tak se s tím bravurně popasovaly a skončily pátí. Velkou radost měly naše děti v kategorii starších. Měly kategorii o čtyřech družstvech a skončily na krásném prvním místě s časem 16,38 s. Hned po soutěži odjížděly se svým trenérem Michalem na týdenní pobyt na Lipno. Vítězství jim určitě odjezd hodně zpříjemnilo.Teď budeme mít v soutěžení pauzu. Další soutěž nás čeká 27.7. v Benešově Hoře, kde se uskuteční populární noční soutěž, Memoriál Václava Maurice.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *