Noční soutěž Radhostice

V sobotu večer se naše soutěžní týmy vypravily na noční hasičskou soutěž seriálu Podboubínské hasičské ligy do Radhostic. Tentokrát byly posíleny o tým žen s označením “A”. Předpověď počasí se bohužel naplnila a v průběhu soutěže začalo pršet. Nejhůř na tom byly naše holky z áčka, jimž při útoku vyloženě lilo. Byly statečné a útok dokončily. V tomto případě bylo nejdůležitější, že bez úrazu. Celkově 5. místo s časem 24,19 s. Holky s označením “B” měly útok bez deště, hezky rozběhnutý, akorát malé zdržení na rozdělovači, ale i tak z toho bylo krásné  2. místo s časem 22,18 s. Klukům se tentokrát vůbec nedařilo. Problém na koši, čekání na vodu a výsledný čas 41,85 a celkové 16. místo. Ještě je čekají v PBHL 3 soutěže, tak mají šanci na nápravu. Teď mají dospělí pauzu, čas na tréninky, dovolené a do boje vyrazí až 31. srpna na noční soutěž do Svaté Maří.