Buřtopečení

V sobotu 8. ledna jsme uspořádali 2. ročník “Buřtopečení”. Ve 14 hodin jsme se sešli u hasičárny a vyrazili na Ptačí Lhůtu, kde na nás čekalo připravené ohniště. Tak jsme hned po příchodu rozdělali oheň a začali s opékáním buřtů a občerstvením. Dlouho jsme se společně nesešli, a tak si bylo co říct a čemu se zasmát. Na závěr jsme bouchli špunty a šampáněm připili na šťastný nový rok a zima nás vypravila zpátky do Vacova. Účast byla ovlivněná pracovními povinnostmi a bohužel i karanténou a nemocí. Zúčastnili se nejen dospělí, ale i děti.
Výpravu doprovázely 3 kočárky. Nejmladším účastníkem byl zrovna v ten den čtyřměsíční Matyášek Janda, jednou snad také hasič, který jako mamka Katka nevynechá žádnou akci.
Budeme doufat, že se situace konečně vylepší a budeme se vídat častěji. Tak zase za rok …….

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *