První trénink 2022

A je to tady….. Zatím vše nasvědčuje tomu, že nás po dvouleté pauze čeká soutěžní sezóna, na kterou jsme byli zvyklí. A tak jsme se na ní začali připravovat, protože 14. května nás čeká okrsková soutěž v Benešově Hoře. O víkendu začali mladí kluci, kteří si vzali “pod křídla” mladé hasiče z Rohanova. Připravili soutěžní dráhu a rozběhli na ní společně s rohanovskými několik útoků. V týdnu začala trénovat přípravka a mladší děti, ke kterým se přidaly děti z Přečína. Děti jsou natěšené, plné očekávání. Matýsek Zelenka si dokonce pořídíl “Hasičský deník”, do kterého si sám v 1. třídě zapisuje poznámky, aby na něco nezapomněl. A tohle dětské, upřímné nadšení a snažení je to, co nás na práci s dětmi baví, i když nás to stojí spoustu času a energie. V příštím týdnu by měly s tréninky začít děti starší a sejít by se měly i naše mladé hasičky.
Od června se rozběhne Šumavská hasičská liga a Podboubínská hasičská liga, kterých bychom se chtěli zúčastňovat. Průběžně vás zde na stránkách budeme informovat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *