Soutěž Nišovice

V sobotu 18. 6. 2022 se rozběhl seriál soutěží Šumavské hasičské ligy. Svou prémiéru zde mělo naše družstvo žen. Jsou to slečny, které odrostly kategorii dětí a přibraly k sobě dvě nové hasičky, Kačku a Danielu, kterým byla donedávna hasičina cizí. Ujala se jich a trénuje s nimi Katka Nováková, které patří velké poděkování. A tak jejich ani né roční Matyášek tráví s hasičkama dost času. Koneckonců, co se v mládí naučí …….

Holky rozběhly hezký útok s výsledným časem 24,97. Pravý proud atakoval terč v čase 22,75 s. A výsledkem bylo krásné 3. místo. Za což si zaslouží velkou gratulaci. Vyzkoušely si poprvé dospělou trať, která je o dost delší než ta dětská. Důležité je, že mají chuť a elán. Je jasné, že musí hodně trénovat, aby se sehrály, vypilovaly slabá místa, ale jsou to bojovnice a určitě o nich ještě hodně uslyšíme. Přejeme jim, hodně zdaru, štěstí a spoustu hezky společně strávených chvil na poli hasičském.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *