Soutěž Bohumilice

V sobotu se naše omladina vydala do Bohumilic, kde se konala 1. soutěž letošní Podboubínské hasičské ligy. Tato soutěž je nazývána hasičským rozstřelem. Startuje se na dvou drahách současně, vyřazovacím způsobem. Vítěz postupuje do dalšího kola. Naše mladá děvčata v prvním kole nastoupila s družstvem žen z Bohumilic a dokončila v čase 20,50. Do druhého kola šly s ženami Budilova A a tam se jim bohužel nedařilo. Potíž na levém proudu a čas 35,40 je vyřadil a skončily na 4. místě. Nevadí, příště se to určitě povede. Holky jsou bojovnice a rády by obhájily loňské celkové prvenství. Za to se tentokrát dařilo našim klukům. V prvním kole šli do souboje s Benešovou Horou. Čas 18,17 je poslal do kola druhého, kde soupeřili s Radhosticemi a s časem 17,98 šli do boje o postup do finále s Budilovem B. Dokončili s časem 17,53 a ten stačil bohužel na 3. místo. Ale i tak to kluci berou jako svůj velký úspěch a zároveň motivaci do dalších soutěží a za perfektní výpomoc děkují Tomáši Hozmanovi a Jirkovi Krňoulovi.

Příští týden vyrazíme na soutěž do Budilova všichni, dopoledne děti, odpoledne dospělí, tentokrát vyrazí i zkušené družstvo žen A. A tak držme všem našim soutěžním týmům pěstě, ať přiváží samé medailové umístění, ale hlavně, ať se vrací bez úrazů. O výsledcích ze soutěží budeme průběžně informovat.