Soutěž Bohumilice

Sobotní odpoledne tohoto víkendu opět patřilo hasičské soutěži dospělých. Tentokrát se družstva sjela do Bohumilic, kde proběhl předposlední souboj Podboubínské hasičské ligy. Naše družstva odjela tři. Nejlépe se vedlo družstvu žen A, které obsadilo 2. místo s časem 20,83. Od prvního místa je dělilo opravdu málo. Holkám z béčka se útok úplně nepodařil, jak by si přály. Problém na levém proudu a čas 28,04 je odsunul na 7. místo a v celkovém pořadí z 3. místa. A tak se přístí týden na poslední soutěží utkají s holkama z áčka o 3. místo. Ani klukům se nedařilo tak, jak by potřebovali. Tady byl problém na sání a čas 21,30 stačil na 6. místo. Uvidíme příští týden v Radhosticích, jak to letos vše dopadne.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *