Hasičský rozstřel – Bohumilice

Nejen děti v sobotu vyrazily na první soutěž, ale i dospělí, a to do Bohumilic na první soutěž Podboubínské hasičské ligy, tato soutěž není klasická, je to tzv. rozstřel, kdy se soupeř losuje a pak postupují nejlepší časy proti sobě. Dozvěděli jsme se, že už je to jediný rozstřel, který se v republice běhá. Reprezentovat vyjelo naše béčko žen. V prvním rozběhu měly holky nejlepší čas ze všech, který byl zároveň i nejlepším časem celé soutěže, a to 19,44. Při druhém rozběhu dosáhly času 19,64, čas také velmi dobrý, ale třetí rozběh čekal na vodu a skončil s časem 26,41 s a celkově to vyneslo krásné 2.místo. Jen tak dál. Poměřit síly vyrazili i kluci. Z prvního kola postoupili, ale v druhém byl tým Výškovic rychlejší o 1,7 s. a vyřadil je. Skončili celkově čtvrtí. Stejně tak jako děti, i dospělí o příštím víkendu vyrazí na druhou soutěž do Budilova.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *