Soutěž Budilov – veteráni

Po dětské kategorii přišla na řadu kategorie veteránů. Tato kategorie lahodí oku nejen pamětníkům. Jsou vidět mašiny starších ročníků, závodníci jsou také vyššího ročníku narození. Je smutné, že každým rokem při nástupu se na někoho vzpomíná. Troufáme si říct, že Vacov opět exceloval. Nejen mašinou, ale i Tatrou, kterou dorazili, konopnými hadicemi, vřetenovým rozdělovačem, oblečením. Akorát věk soutěžích se s touto kategorií neshodoval. Je ale hezké a ocenitelné, že takto soutěžit baví i naše mladé lidi, a to nejen kluky, ale i holky. Za toto vše byli oceněni i zvláštní cenou. Tato kategorie oddychne pouze týden, protože 13. 7. se koná již tradiční veteránské klání v Sudslavících “Pod Památnou lípou”.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *