Soutěž Bohumilice

V sobotu 25.6. se v Bohumilicích rozběhl seriál soutěží Podboubínské hasičské ligy. Od nás vyrazily nejen ženy, ale tentokrát i družstvo mladých mužů, kteří PHL běhají. Tato soutěž se odehrála hasičským rozstřelem. Najednou na dvou dráhách, vyřazovacím způsobem, vítěz postupoval do dalšího kola. Holky v prvním kole zaběhly v krásném čase 20,35 na pravém proudu a 20,65 na druhém proudu. Postoupily do dalšího kola proti Radhosticím, kde došlo k zaváháni na sání, voda se tím zpozdila a holky v tomto kole vypadly. Celkově skončily na 4. místě z 8 týmů. Kluci nastoupili proti Výškovicím. Zaběhli v krásném čase 17,19 na levém proudu a 17,35 na pravém proudu, ale bohužel nepostoupili a celkově obsadili 6. místo z 9 týmů. Obě družstva zaslouží velkou pochvalu a doufejme, že se jim bude takhle dobře dařit i na dalších soutěžích.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *