Dětská soutěž Horní Poříčí

Minulý víkend se ve Vacově nesl v duchu letní pouti. I přesto jsme si s dětmi odskočili do Poříčí na 3. kolo soutěží Šumavské hasičské ligy. Krásné počasí, krásně připravená dráha, výborná organizace, nic nebránilo začít. Vzhledem k menšímu počtu přihlášených družstev se soutěžilo dvoukolově. To zachránilo mladší děti, protože první pokus se nezdařil a byl označen za neplatný. Druhý pokus jim zajistil 3. místo. Starší děti skončili na 5. místě.

Další již 4.soutěž Šumavské hasičské ligy se odehraje v režii SDH Vacov na zapůjčené hasičské dráze v Benešově Hoře již tuto sobotu, 20. 8. od 9 hodin. A tak poprosíme, přijďte podpořit nejen domácí týmy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *