Tentokrát i nesoutěžní víkend

Na jedné straně se soutěžilo a na straně druhé se utužovala parta, která k hasičině bezpodmínečně patří. Naši kluci vyrazili na vodu, a to na celý víkend. V pátek ráno je Pavel Samec odvezl do kempu u Českého Krumlova, odkud 2 dny sjížděli řeku Vltavu a v neděli je Vašek Samec přivezl domů. Zažili počasí teplé i studené, slunečné i deštivé, ale to na dobré náladě nic neměnilo a kluci si víkend náramně užili.

Naše mladé holky slavily narozeniny, a to dokonce dvou hasiček. Jedny narozeniny byly krásné, 18. a ty druhé…, také mladé. Takže Anet a Vendy, jménem sboru vám oběma přejeme vše jen to nejlepší. Fotka je důkazem, že to byla oslava opravdu hasičská.

Své zástupce jsme měli i na Stachách, kde probíhaly oslavy 20. výročí otevření Pošumavského hasičského muzea.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *