Mikulášská nadílka

Ve středu v podvečer jsme se sešli s našimi nejmladšími dětmi a jejich rodiči v salónku místní restaurace, abychom nejprve zhodnotili uplynulou sezónu a poté přivítali Mikuláše s čerty, kteří nás navštívili, i když s časovým předstihem. Pozvání přijal i štědrý sponzor právě těchto dětských akcí pan Miroslav Sedláček. Když se ve dveřích objevili čerti, v mnohých dětských očích se objevil výraz plný obav a strachu, v některých se objevily i slzy. Situaci zachraňoval milý Mikuláš. Děti mu zazpívaly, řekly básničky, dokonce dostal i namalované obrázky a on jim za odměnu rozdal dárečky. Potom jsme děti společně s nimi vyfotili a zamávali jim na cestu. V ten moment se těm dětským dušičkám velmi ulevilo. Tato Mikulášská besídka byla poslední společnou akcí v letošním roce.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *