Okrsková soutěž 2022

Krásné slunečné ráno slibovalo hezký den. A kdo přijel do Benešovy Hory na soutěž okrsku Vacov, určitě nelitoval. Perfektně připravená soutěžní dráha, bohaté občerstvení a spoustu natěšených hasičů, nejen na hasičský útok, ale i na setkání s kamarády. Celkem se sjelo 17 družstev, soutěžilo se od kategorie přípravka až po seniory. Někomu se to povedlo líp, někomu hůř, ale důležité je, že všichni dokončili a hlavně bez úrazu. Na závěr celé soutěže předvedli hasiči z Přečína (detašovaná zásahová jednotka Mlýn) útok bez mašiny. Ač to zní neuvěřitelně, i s traktorem se nechá hasit. Čerpadlo hnané náhonem a podvozek s cisternou plnou vody znalci technických fines jistě ocenili. Byla to zajímavá  ukázka a zároveň hezká tečka za celým soutěžním kláním. Poté proběhlo celkové vyhlášení výsledků a společné posezení, které pak ještě určitě pokračovalo v každé vesnici. Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout v naší galerii. Za fotodokumentaci celé soutěže a krásné fotky děkujeme Anně Havlové.
A co říci závěrem? Děkujeme všem, kteří soutěž a vše kolem ní připravili, děkujeme sponzorům a děkujeme vám, hasiči, že jste tak v hojném počtu dorazili a těšíme se zase za rok ……

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *